Doprava zdarma na Slovensku

Infolinka
0908 455 862

O nás

Spoločnosť DETVAK s.r.o. bola založená v roku 2018 ako rodinná firma na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou Detských spacích vakov a iných výrobkov pre bábätká a deti. Sme rodičia i starí rodičia a veľmi dobre poznáme čo je dôležité pri výchove detí – zdravý, pokojný a bezpečný spánok detí. Začali sme s prvým vzorom Detských spacích vakov „Ovečky“, v štyroch veľkostiach a troch teplotných koeficientoch /TOG/. Dizajn navrhla známa slovenská textilná dizajnérka Mgr. Art. Eva Olexíková.

Naše poslanie
Našim poslaním je poskytovať bábätkám a deťom zdravý, pokojný a bezpečný spánok.

Vízia
Chceme byť významným výrobcom kvalitných Detských spacích vakov na Slovensku a postupne umiestňovať svoje výrobky i v ostatných štátoch Európskej únie.

Kvalita výrobkov
Zo všetkého najviac nám záleží na kvalite materiálov a precíznom vypracovaní každého výrobku. Spacie vaky pre deti sú vyrobené zo 100 % organickej bavlny jersey. Výplň je zo 100 % polyesterového mäkkého antialergického rúna, ktoré si pri praní zachová svoj tvar a umožňuje rýchlejšie vysušenie vaku. Zipsy používame najvyššej japonskej kvality, značky YKK.
Detské spacie vaky majú medzinárodný certifikát kvality OEKO-TEX® STANDARD 100 a CERTIFIKÁT z VÚTCH – CHEMITEX Žilina o zhode výrobku s technickými požiadavkami na bezpečnosť textilných vlákien. Spoločnosť DETVAK s.r.o. má oprávnenie legálne používať symboly údržby na svojich výrobkoch od združenia GINETEX. Kvalita Detských spacích vakov DETVAK ® je úplne porovnateľná s poprednými značkami britských spoločností.

Udržateľnosť
Ochrana životného prostredia nám nie je ľahostajná. Minimalizujeme používanie plastových obalov. Vaky sú balené v papierových škatuliach a na prepravu ich balíme do recyklovateľného papiera. Vzory a farby látok navrhujeme neutrálne - unisex, aby boli použiteľné aj pre mladších súrodencov.
Robíme spätný výkup našich výrobkov. Tieto použité vaky nájdu využiteľnosť v rodinách v hmotnej núdzi alebo v charitatívnych spolkoch .

Naše hodnoty
Uplatňujeme tradičné hodnoty v živote
- Dôvera - vytvárame prostredie dôvery a úcty ku každému jedincovi.
- Zodpovednosť - zodpovedne pristupujeme ku všetkým činnostiam a k ochrane životného prostredia
- Rešpekt - s rešpektom pristupujeme ku každému zákazníkovi. Vážime si každý námet a pripomienku. Ceníme si čestnú spätnú väzbu.

DETVAK ® - „Pokojné noci a radostné dni“

Zákaznícky servis

Chránime životné prostredie

NATUR-PACK